Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Maj 24, 2019, 07:19:54 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Apokaliptyczny sezon sałatowy  (Przeczytany 2589 razy)
Jim Cojones
Podporucznik - Redaktor
*

« : Sierpień 13, 2009, 00:30:36 »

Bezpośredni link do newsa

Chociaż, jak informował niedawno nie wiem, zjawisko zwane popularnie sezonem ogórkowym nie dotyczy każdego, to na pewno z jego względu zmalała ilość newsów pojawiających się ostatnio na serwisach postapokaliptycznych. Aby zapełnić takie niewybaczalne luki, warto nawet szperać w brukowcach, albo jeszcze lepiej, zdobyć informacje pośrednio, korzystając z, nomen omen, faktu, iż jeden z najlepszych newsmanów na scenie okazuje się być regularnym czytelnikiem dziennika Fakt.

Pośród wielu innych, niewątpliwie pożytecznych informacji, znalazła się w tej gazecie wzmianka o niesamowitym stworzeniu, które powstało w wyniku skrzyżowania sałaty ze szczurem. Od razu nasuwa się wiele pytań: Czy jest to szkic koncepcyjny do Fallout 4, czy rzeczywisty twór szalonego naukowca? Jakie wartości odżywcze może mieć takie stworzenie? Czy zjedzenie go nie powinno zaszkodzić człowiekowi, powodując zmianę w sałatoczłowieka? Jak działa organizm istoty będącej połączeniem kompletnie światów fauny i flory? Jeśli macie jakiekolwiek teorie na temat sałatoszczura, podzielcie się nimi na naszym forum.

« Ostatnia zmiana: Sierpień 13, 2009, 15:20:02 wysłane przez Jim Cojones » Zapisane

Firepower mate! Separates the men from the boys.
Zagłoba
Porucznik - Redaktor
*

Prima Polonia, indopo i cristiani

« Odpowiedz #1 : Sierpień 13, 2009, 00:59:34 »

Mój komentarz - Cheesy

Co oni w tym "Fakcie" biorą? Ja nawet jakbym był totalnie nawalony to bym czegoś takiego nie wymyślił.

Ale dlaczego szczur, a nie jakieś inne zwierzątko, które ma jakieś większe wartości odżywcze? Hmmm... Muszę się nad tym głębiej zastanowić Lips Sealed

Glassius
St. chorąży
*

Pozwólcie nam zostać Waszymi przyjaciółmi.

« Odpowiedz #2 : Sierpień 13, 2009, 03:36:15 »

No fakt, o tym się mówi.

Ciekawe jaki będzie stosunek "ekologów" (jak ja kocham to słowo, nie psują oni opinii sozologom, tylko niewinnym ekologom Tongue) to konsumpcji i eksperymentów na tym stworzeniu.

Skipper: You're from the future! Tell me, does the earth become the post-apocalyptic wasteland, terrorized by the roguing bands of the radioactive mutants?
Kowalski: Eee, no
Skipper: Oh...
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« Odpowiedz #3 : Sierpień 13, 2009, 10:54:13 »

Jedną rzecz jednak już wiemy na pewno - Fuckt ma dobrego grafika  Cheesy

PS.
Albo klima w redakcji im się zepsuła  Embarrassed A wiem co piszę, bo jak w Schronie nawali wentylacja, a ktoś jeszcze ykhmm... bąka puści to mamy taką niemoc twórczą (albo twórczą inwersję - to jeszcze gorzej), że heeej  Wink
« Ostatnia zmiana: Sierpień 13, 2009, 11:08:06 wysłane przez Squonk » Zapisane

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Alaryk
St. szeregowy
*

« Odpowiedz #4 : Sierpień 13, 2009, 14:39:53 »

Węszę w tym spisek bauerów z Axel Szpringera. Chcą ogłupić nasz naród takimi newsami, żebyśmy później bez "bratniej pomocy" Niemców sami sznurówek zawiązać nie mogli. Nie inaczej.
Wrathu
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #5 : Sierpień 13, 2009, 21:27:11 »

Pierwsza myśl, jak tylko zobaczyłem zdjęcie - Fakt.
Miałem rację.

W facebook: https://www.facebook.com/Wrathu
W Soundcloud: https://soundcloud.com/wrathu
W Bandcamp: http://wrathu.bandcamp.com/
W YouTube: www.youtube.pl/Wrathu
Last FM użytkownik: http://www.lastfm.pl/user/Wrathu
Email: wrathu(małpa)trzynasty-schron.net
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!