<< POSTKULTURA

Poniższy QUIZ ma dziś tylko wartość historyczną. Jest świadectwem dawnych, wspaniałych dokonań ludzi, którzy kiedyś tworzyli Trzynasty Schron. Mimo, że nie móżna w nim już nic wygrać - to jednak nadal jego rozwiązanie może dostarczyć Wam sporo rozrywki i wrażeń. Słowem - polecamy!!!

Squonk

QUIZ - POWSTANIE

Na pomysł quizu wpadł kiedyś dawno temu Oozy.Był to chyba rok 1999 lub już 2000. Wtedy to Oozy o tym napisał w niusach i prosił o pomoc w jego ułożeniu. Odezwały się dwie osoby (najprawdopodobniej Scorpias i Gunner), DoPr trochę pytań napisał, a po jakimś czasie dodał jeszcze kilka Dragon Warrior. Ostateczne poprawki, modernizacja działu, kilkanaście pytań i rozwinięcie samych tylko pomysłów na pytania zrobił Sajdon. System głosowania oraz także kilka nowych pytanek wymyślił przy okazji Hammer.

Taki mały quiz a tyle ludzi się napracowało... heh ;).

POZIOM TRUDNOŚCI

Quiz jest poświęcony grze Fallout 2 (wersji angielskiej, gdyż taka obowiązywała nas przez wiele lat i prawdę mówiąc, niektórzy nadal nie wiedzą, że Den to inaczej Nora, a Vault City to Kryptopolis...).

Do każdego pytania jest tylko jedna poprawna odpowiedź.

Wstępnie pytania podzielone były na 5 stopni trudności, jednakże z powodu powstania naprawdę wielu solucji w sieci oraz rozwiązania pewnych questów, o których jeszcze kilka lat temu mało kto wiedział, zlikwidowany zostały pierwszy poziom. Do każdego pytania podane są 4 odpowiedzi, jednakże tylko jedna jest poprawna. Niektóre pytania będą dla Was łatwiejsze, inne trudniejsze.
Szczególnie do starych "wyjadaczy" - nie zdziwcie się, gdy nie będziecie potrafili znaleźć odpowiedzi na sporą część pytań poziomu IV - one wcale nie są łatwe... a wybrane zostały starannie :-).

UWAGA! Jeżeli w odpowiedziach nie są uwzględnione wszystkie możliwości (wątpliwe, acz możliwe :)), należy wybrać tą odpowiedź, w której znajdują się tylko poprawne opcje. Zawsze zakładajcie, iż osoba, która ułożyła i sprawdziła test (czyli Sajdon z pomocą Hammera), zna dokładnie WSZYSTKIE możliwe rozwiązania... bo tak też jest :).

NAGRODY

W sumie najważniejsza część. Nagrodą będzie płyta z "pełnowymiarowym" (ok. 60MB) filmem autorstwa DoPr'a, który można ściągnąć ze stronki w wersji pomniejszonej! Nagrodę otrzymają osoby, które znajdą się na pierwszych trzech miejscach. W sumie nie jest to nic wielkiego, ale jedynym sponsorem Trzynastego Schronu jest jego załoga :). Gdyby ktoś chciał nam zasponsorować jakieś dodatkowe nagrody to niech skontaktuje się z kimkolwiek z nas, może się dogadamy. :-]

REGULAMIN

Zobacz wyniki (lista zamknięta)
Sprawdz się w quizie
Przeczytaj wyjasnienia do pytań

PODSUMOWANIE

<< POSTKULTURA